Annelerden Sütlü Tarifler Marie Claire Kids’te

Posted by on Eyl 16, 2011 in Blog | 3 comments

Bugün çok keyifli bir haberim var sizlere. Emzirme deneyimleriniz ve tavsiyeleriniz bu ay Marie Claire Kids okuyucularıyla buluştu =)

Marie Claire grubu dergilerinin Genel Yayın Yönetmeni sevgili Gülen Yelmen’e bir sohbetimiz esnasında Annelerden Sütlü Tarifler’den bahsettim. Çok hoşuna gitti. “Yeni sayıda 2 sayfa yer vermek isteriz” dediğinde havalara uçtum. Elimde olsa hepsini koyacağım, hepsi o kadar değerli ki benim için. Ama tabii sayfa kısıtlaması olduğu için elimden geldiğince seçtim ve ortaya aşağıda görmüş olduğunuz güzel sayfalar çıktı. Evet haberim vardı, evet ben yazıp gönderdim, ama derginin çıktığını görünce kasaya gidip parasını ödeyip açana kadar ellerimin titremesine ve gözlerimin dolmasına engel olamadım.

Hepinize bu güzelliği yaratmamdaki katkınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgili arkadaşım Latife Tunç‘a da güzel fotoğrafıyla yazıma duygu ve renk kattığı için çok çok teşekkür ediyorum. Umarım bu yazıyı okuyan taze annelerin emzirmelerine destek oluruz, sütlerini arttırmaya bir faydamız dokunur. 

Daha çok anneyle buluşmak, kucaklaşmak, ve anne olmanın, emzirmenin güzelliklerini paylaşmak dileğiyle hepinize kalbimin en güzel yerinden sevgilerimi gönderiyorum…

3 Comments

  1. Çok güzel bir haber. Umarım yeni annelere emzirme konusunda destek olur.

  2. tebrik ederim:))

  3. Bir daha alkış en kocamanındann
    Mucx
    YSM

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir